Зінченко: Сьогодні не було гравця матчу, сьогодні була команда

iSport.ua,  30 червня 2021, 08:26
0
576

Українець прокоментував перемогу в матчі 1/8 фіналу чемпіонату Європи.

Збірна України в овертаймі здобула перемогу над Швецією в рамках 1/8 фіналу чемпіонату Європи-2020 (2:1).

Важливу роль у перемозі "жовто-синіх" зіграв Олександр Зінченко, який відзначився голом і результативною передачею. За підсумками зустрічі УЄФА назвав Зінченка найкращим гравцем зустрічі. Олександр поділився емоціями від результату матчу проти Швеції.

"Пишаюся, що ми вийшли в чвертьфінал, а гол і асист - це все другорядне. Сьогодні не було гравця матчу, сьогодні була команда, яка домоглася результату", - сказав українець в коментарі телеканалу Футбол 1.

Огляд матчу Швеція - Україна

Нагадаємо, збірна України вперше вийшла в 1/4 фіналу чемпіонату Європи. Наступним суперником підопічних Шевченка буде Англія. Зустріч відбудеться в Римі в суботу, 3 липня.