Динамо і Базель в результативному матчі зіграли внічию

iSport.ua,  1 липня 2021, 22:13
0
769

Кияни провели перший товариський поєдинок на зборах в Швейцарії, зустрівшись там із місцевим Базелем.

Київське Динамо проводить свій перший передсезонний збір у Швейцарії.

В рамках підготовки підопічні Мірчі Луческу в першому товариському матчі зустрілися з місцевим Базелем. Результативний поєдинок завершився внічию - 4: 4.

Рахунок на 23-й хвилині зустрічі відкрив нападник Денис Антюх, який зараз перебуває на перегляді у "біло-синіх". Через сім хвилин захисник Олександр Сирота подвоїв перевагу Динамо.

Втім, Базель відігрався ще до перерви - на 36-й хвилині відзначився Касамі, а на 45-й Артур реалізував пенальті.

На старті другого тайму Богдан Ледньов вивів киян вперед, але потім Артур оформив дубль і знову відновив паритет. Однак через кілька хвилин Коробенко знову забезпечив Динамо перевагу.

Швейцарська команда зуміла відігратися на 82-й хвилині завдяки точному удару Маршана. Більше команди в цьому спарингу не забивали.

Базель - Динамо 4:4

Голи: Касамі, 36, Артур, 45 (пен.), 60, Маршан, 82 - Артюх, 23, Сирота, 30, Ледньов, 49, Коробенко, 66

Динамо (1 тайм): Бойко, Сирота, Скорко, Дубінчак, Буяльський, Шепелев, Бражко, Андрієвський, де Пена, Антюх, Супряга.

Динамо (2 тайм): Бойко (Моргун, 76), Кравченко, Вівчаренко, Шабанов, Сідклей, Андрієвський (Коробенко, 62), Гармаш - Цітаішвілі, Ледньов, Жерсон, Ванат (Кулач, 62).