Дебютний гол Шкуріна приніс Динамо нічию у матчі із Серветтом

iSport.ua,  10 липня 2021, 23:08
0
390

Кияни зіграли внічию у першому контрольному матчі на другому зборі.

Київське Динамо зіграло внічию 1:1 проти бронзового призера чемпіонату Швейцарії Серветта в першому товариському матчі на другому зборі у Швейцарії.

Кияни першими пропустили на 13-й хвилині, коли відзначився Імері. До кінця тайму ще в кількох моментах киян від пропущеного м'яча рятував Бойко.

У другому таймі Динамо вирівняло хід поєдинку, але фактично кияни за весь матч мали тільки один хороший момент, який і реалізували. На 85-й хвилині вийшов на заміну новачок Динамо Ілля Шкурін. Дубінчак із правого флангу навісив точно на голову Шкуріну, який переправив м'яч у ворота.

Динамо - Серветт 1:1

Голи: Шкурін, 85 - Імері, 13

Динамо: Бойко - Кендзьора, Бражко (Дубінчак 46), Сирота (Шабанов 75), Сідклей (Тимчик 46) - Андрієвський (Коробенко 78), Шепелєв (Гармаш 46), Буяльський (Шкурін 75) - Родрігеш (де Пена 46), Антюх (Ледньов 66) - Супряга (Кулач 66).