Динамо зіграло внічию з Уніоном у контрольному матчі

iSport.ua,  23 липня 2021, 20:03
0
209

Кияни не змогли обіграти берлінський клуб.

У п'ятницю, 23 липня, київське Динамо провело товариський матч проти берлінського Уніона в рамках передсезонного збору в Австрії.

Поєдинок завершився внічию - 1:1. Рахунок відкрив німецький колектив - на 36-й хвилині Фогльзаммер після вкидання м'яча з-за бокової лінії вразив ворота Бущана. М'яч з відскоку перелетів через українця прямо в сітку.

Відновити паритет "біло-сині" змогли на початку другого тайму завдяки шикарному удару Беньяміна Вербича на 47-й хвилині поєдинку. Більше команди в цій зустрічі забити не змогли.

Варто сказати, що Уніон у минулому сезоні Бундесліги фінішував на сьомому місці.

Динамо - Уніон 1:1

Голи: Вербич, 47 - Воглсаммер, 36.

Динамо (перший тайм): Бущан, Кендзьора, Сирота, Забарний, Миколенко, Сидорчук, Циганков, Шапаренко, Гармаш, Родрігеc, Кулач.

Динамо (другий тайм): Бойко, Шабанов, Попов, Тимчик, Сідклей, Караваєв, Андрієвський, Буяльський, Шепелєв, де Пена, Вербич (Шкурін, 59).

Уніон: Буск, Фрідріх, Ріерсон, Узтуналі, Воглсаммер (Саного, 79), Авон'йї, Ендо Кейта, Гісельман, Харагучі, Баумгартль, Андріх.

Попередження: Родрігес, Гармаш - Андріх.

Відзначимо, що в рамках міні-збору в Австрії в Динамо було заплановано ще один матч проти іспанського Вільярреала (26 липня), але його скасували через два випадки зараження коронавірусом у стані "жовтої субмарини".