Минай на останніх хвилинах вирвав перемогу над Олександрією

iSport.ua,  31 липня 2021, 19:10
0
327

Перемогу підопічним Василя Кобіна приніс гол Олега Вишневського.

Минай здобув перемогу над Олександрією в матчі другого туру чемпіонату України. Поєдинок завершився з рахунком 1:0 на користь закарпатської команди.

У першому таймі команди голів не забивали. Єдиний реальний момент виник на 45-й хвилині. Євген Селезньов пробив через себе після навісу з кутового, але Білик врятував свою команду від пропущеного м'яча.

Єдиний гол у матчі був забитий на останніх хвилинах зустрічі. Олег Вишневський увірвався в штрафну і пробив точно в кут воріт Олександрії.

Після цього матчу Минай набрав три очки і розташувався на проміжному четвертому місці в турнірній таблиці. Олександрія - шоста (три бали).

Минай - Олександрія 1:0

Гол: Вишневський, 90.

Минай: Кучер - Багайоко, Ліховідько, Векляк, Горін, Книш (Гончар, 58) - Кулієв, Петрусенко, Хахльов (Месхі, 70) - Селезньов (Ахмедзаде, 69), Білоног (Вишневський, 78).

Олександрія: Білик - Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков - Калюжний (Дришлюк, 64), Демченко, Ковалець (Новиков, 84) - шастати (Одарюк, 46), Устименко (Спінеллі, 46), Третьяков (Кожушко, 71).

Попередження: Петрусенко, Селезньов, Багайоко - Шастал, Третьяков, Бабогло, Одарюк.