Хет-трик Кочергіна приніс Зорі перемогу над Інгульцем

iSport.ua,  2 серпня 2021, 21:20
0
136
Кочергін забив три голи в матчі

У рамках другого туру чемпіонату України "Інгулець" на своєму полі зустрічався з луганською "Зорею".

Уже на старті зустрічі підопічні Віктора Скрипника мали переваги в два голи завдяки дублю Владислава Кочергіна.

Півзахисник Зорі на цьому не зупинився і відправив у ворота Інгульця третій м'яч на старті другого тайму. Кочергін став автором першого хет-трику поточного розіграшу УПЛ.

На 75-й хвилині Інгулець відзначився голом престижу - автором забитого м'яча став Сітало. За останні десять хвилин м'яч ще двічі побував у воротах господарів: спочатку Даль Белло Фагундес відправив четвертий м'яч у ворота суперника, а на останніх секундах Фрімпонг встановив остаточний рахунок зустрічі - 1:5.

У турнірній таблиці Зоря посідає сьоме місце з трьома балами, Інгулець розташувався на передостанній позиції (0 балів).

У наступному турі УПЛ луганський клуб зіграє з Динамо (Київ), а Інгулець вирушить до Чернігова на поєдинок з Десною.

Інгулець - Зоря 1:5

Голи: Сітало, 75 - Кочергін, 6, 7, 51, Крістіан, 83, Фрімпонг, 90+2

Інгулець: Гальчук - Полегенько, Салем, Павлов (Козак, 60), Ковальов, Опанасенко - Запорожець, Коробенко, Шишка (Шарай, 60) - Сітало, Гопей.

Зоря: Шевченко - Фаворов (Руфат, 78), Вернидуб, Імереков (Снурніцин, 87), Хомченовський - Назарина - Булеца, Громов (Фрімпонг, 88), Кочергін - Шахаб (Луньов, 78), Аллахьяр (Крістіан, 78).

Попередження: Шишка, Сітало - Вернидуб, Хомченовський.