Дубль Безбородька приніс Десні перемогу над Інгульцем

iSport.ua,  9 серпня 2021, 21:35
0
108

"Сіверяни" вийшли в лідери УПЛ.

Десна вдома обіграла Інгулець у матчі третього туру української Прем'єр-ліги. Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь "сіверян".

Перший тайм пройшов без забитих м'ячів. Інгульцю вдалося створити кілька непоганих моментів, але до гола справа так і не дійшла.

Господарі поля зуміли вийти вперед на 86-й хвилині матчу. Героєм епізоду став Денис Безбородько. Через п'ять хвилин хавбек подвоїв перевагу своєї команди.

Після трьох турів команда Рябоконя набрала дев'ять очок і вийшла на перше проміжне місце в УПЛ. Інгулець розташувався на останньому місці (0 очок).

Десна - Інгулець 2:0
Голи: Безбородько, 86, 90+1

Десна: Литовка - Завійський, Сафронов, Селін, Картушов - Домбровський, Арвеладзе (Цимбалюк, 69) - Калитвинцев (Дегтярьов, 90+3), Тотовіцький (Біловар, 90+3), Гуцуляк (Безбородько, 69) - Будковський.

Інгулець: Гальчук - Полегенько, Салем, Ковальов, Опанасенко - Козак (Бартулович, 65), Запорожець, Коробенко (Шишка, 28), Шарай - Сітало (Коваленко, 65), Гопей.

Попередження: Домбровський, Арвеладзе - Салем, Сітало.