Ліверпуль розгромив Норвіч на старті сезону АПЛ

iSport.ua,  14 серпня 2021, 21:26
0
209

Команда Клоппа підтримала інших грандів АПЛ і теж стартувала з впевненої перемоги.

Ліверпуль з розгромним рахунком 3:0 обіграв Норвіч в виїзному матчі першого туру чемпіонату Англії.

На 26-й хвилині рахунок відкрив Діогу Жота. На 65-й хвилині форвард Роберто Фірміно подвоїв перевагу червоних, а остаточний рахунок на табло 74-й хвилині встановив Мохамед Салах, що забиває в першому турі п'ятий сезон АПЛ поспіль.

Додамо, що весь матч в складі Ліверпуля провів Вірджіл ван Дейк, який вийшов на поле вперше за 301 день, відновившись після важкої травми.

Нагадаємо, в стартовому турі МЮ розгромив Лідс, а Челсі тричі забив Кристал Пелас.