Вест Хем з Ярмоленком здобув вольову перемогу над Ньюкаслом

iSport.ua,  15 серпня 2021, 18:35
0
481

Команда Девіда Мойєса обіграла суперника з рахунком 4:2.

Вест Хем в гостьовому матчі першого туру АПЛ обіграв Ньюкасл. Поєдинок завершився з рахунком 4:2 на користь "молотобійців".

Перший тайм завершився на користь господарів поля. У складі "сорок" відзначилися Каллум Вілсон і Джакоб Мерфі, а у Вест Хема забив Аарон Крессуелл.

У другій половині зустрічі гостям вдалося перехопити ініціативу. Команда Девіда Мойєса забила три голи за 13 хвилин і вирвала перемогу в поєдинку. Господарів вистачило лише на ще один м'яч - відзначився Джейкоб Мерфі.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко почав матч на лавці запасних і з'явився на полі на 90-й хвилині зустрічі. Результативними діями він відзначитися не зміг.

У другому турі АПЛ Ньюкасл зустрінеться з Астон Віллою, а Вест Хем зіграє проти Лестера.

Ньюкасл - Вест Хем 2:4

Голи: Вілсон, 5, Мерфі, 40 - Крессуелл, 18, Бенрахма, 53, Соучек, 63, Антоніо, 66.

Ньюкасл: Вудмен, Кларк, Фернандес, Крафт (Лонгстафф, 84), Рітчі, Шелві (Фрейзер, 70), Альмірон, Хейден, Мерфі, Сен-Максімен, Вілсон (Жоелінтон, 85).

Вест Хем: Фабіаньскі, Цоуфал, Огбонна, Доусон, Крессуелл, Соучек, Райс, Форнальс, Антоніо, Бенрахма (Фредерікс, 88), Боуен (Ярмоленко, 90).

Попередження: Шелві (51).