Манчестер Сіті із Зінченком поступився Тоттенхему на старті АПЛ

iSport.ua,  15 серпня 2021, 20:33
0
336

"Городяни" почали захист чемпіонського титулу з поразки.

Тоттенхем здобув перемогу над Манчестер Сіті в матчі першого туру англійської Прем'єр-ліги. Поєдинок пройшов на лондонському стадіоні Тоттенхем Хотспур і завершився з рахунком 1:0.

Перший тайм пройшов без забитих голів, хоча моменти регулярно виникали у обох команд. На п'ятій хвилині Фернандіньо пробив головою з середньої дистанції, але його удару забракло влучності.

У Тоттенхема перший реальний момент виник на 40-й хвилині. Сон Хин-Мін пробив по воротах, проте м'яч пролетів у сантиметрах від правої штанги.

На початку другого тайму "шпори" все ж відкрили рахунок. Сон наблизився до штрафного, отримав м'яч і відразу ж прострілив у лівий нижній кут воріт Едерсона.

Український захисник Ман Сіті Олександр Зінченко з'явився на полі на 78-й хвилині, результативними діями він відзначитися не зміг.

У наступному турі Тоттенхем на виїзді зіграє з Вулверхемптоном, а Манчестер Сіті зустрінеться з Норвічем.

Тоттенхем - Манчестер Сіті 1:0

Гол: Сон, 55

Тоттенхем: Льоріс - Танганга (Доерті, 83), Дайер, Санчес, Регілон - Скіпп, Хейбьерг (Ромеро, 90), Аллі - Моура, Сон, Бергвейн (Ло Чельсо, 76).

Манчестер Сіті: Едерсон - Канселье, Аке, Діаш, Менді (Зінченко, 78) - Гюндоган, Фернандіньо, Гріліш - Марез, (Де Брюйне, 78) Торрес, Стерлінг (Жезус, 70).

Попередження: Лукас Моура, Гріліш, Санчес