Де Дзербі: В Україні потрібно провести дуже хороший матч, щоб потрапити в групу ЛЧ

iSport.ua,  18 серпня 2021, 06:23
0
283

Фахівець наголосив, що всі його гравці провели хороший матч.

Головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі підбив підсумки виїзного матчу проти Монако, в якому його команда виграла з мінімальним рахунком - 1:0.

"Чому не було гостроти від нас у другому таймі? Можна сказати так: Шахтар - це не Реал. Середній вік нашої команди сьогодні на полі - 22,1 року. Монако в минулому сезоні посів третє місце в Лізі 1 і міг би виграти чемпіонат, у всякому разі двічі обіграв ПСЖ.

Ми провели 25 хвилин дуже добре. Потім втратили кілька м'ячів, а разом з ними і трохи впевненості в собі. У футболістів Монако ж, навпаки, її додалося.

У другому таймі ми могли провести кілька небезпечних контратак, але були не в оптимальному фізичному стані, щоб це робити - була і втома, були і гравці, які нещодавно повернулися після травм", - наводить слова Де Дзербі офіційний сайт Шахтаря.

Роберто Де Дзербі під час матчу Монако - Шахтар/Джерело: ФК Шахтар Донецьк

Італієць похвалив своїх футболістів і висловився про те, що потрібно команді для того, щоб весь матч грати на високому рівні.

"Усі провели дуже хороший матч, тому що по-іншому було б неможливо виграти тут у Монако. Звичайно, ми можемо поліпшити наш фізичний стан, нашу конструкцію, розвиток гри, щоб суперник втрачав свої позиції.

Але я нічого не можу сказати своїм футболістам - тільки привітати, тому що всі віддали сто відсотків. Наша мета - проводити кожен матч, всі 90 хвилин, в чемпіонаті і в Європі, так, як ми грали перші 25 хвилин.

Скільки потрібно часу, щоб ми всі 90 хвилин так грали? Є багато факторів, не все залежить тільки від фізичного стану. Футболісти знають, що вони повинні робити на полі. Просто ми тренуємося разом лише два місяці - звичайно, це мало часу.

Щоб прогресувати у своїй грі, ми повинні продовжувати працювати, наші знання повинні поліпшуватися. Хочу ще сказати, що цього вечора тут було дуже спекотно. У нас було кілька втомлених футболістів. Соломон і Педріньйо повернулися після травм.

Коли ми зможемо поліпшити наш фізичний стан, я впевнений, тоді ми зможемо грати 90 хвилин, як перші 25", - сказав Де Дзербі.

Також фахівець поділився думкою про те, чи стало у Шахтаря більше шансів на вихід в груповий етап Ліги чемпіонів.

"Після першого поєдинку нічого не змінилося. Як і перед матчем, тут немає фаворита. У нас дуже погано з математикою, тому ми не будемо про це думати. В Україні потрібно провести дуже хороший матч, щоб потрапити в групу Ліги чемпіонів.

Звичайно, буде вкрай складно, тому що Монако приїде в Україну з тією ж метою. Водночас у Шахтаря є традиції в Європі, які ми повинні поважати і показати нашу гру", - додав тренер.