Яремчук допоміг Бенфіці обіграти ПСВ

iSport.ua,  18 серпня 2021, 23:53
0
410

В рамках плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів Бенфіка на своєму полі приймала ПСВ. Бенфіка - ПСВ 2:1.

У першому таймі португальський клуб зумів забезпечити собі комфортну перевагу, забивши два м'ячі. Примітно, що в першому голі взяв участь український нападник Роман Яремчук, який виконав гольову передачу.
У другому таймі ПСВ зумів відіграти один м'яч завдяки влучному пострілу Гакпе. До кінця зустрічі рахунок більше не змінився.

Відзначимо, Яремчук провів на полі 71 хвилину після чого поступився місцем на полі Рамосу.

Поєдинок у відповідь ПСВ - Бенфіка відбудеться у вівторок, 24 серпня.

Бенфіка - ПСВ 2:1