Зоря з розгромної поразки в Австрії стартувала у єврокубках

iSport.ua,  19 серпня 2021, 23:52
0
691

Рапід покарав Зорю за помилки в обороні і нереалізацію в атаці.

Луганська Зоря програла перший матч плей-офф кваліфікації Ліги Європи на виїзді австрійському Рапіду з рахунком 3:0, який повністю не відображає те, що відбувалося на полі.

Зоря активно почала матч. Уже на першій хвилині Кочергін здорово віддав у вільну зону на Аллах'яра, але того випередив голкіпер. Цей момент задав тон першій половині гри, коли Зоря створювала моменти, але не реалізовувала їх.

Непогано пробивав Кочергін, воротар відбив перед собою, а добити виявилося нікому. Імереков небезпечно бив після подачі кутового. Громов після передачі Кочергіна закрутив у голкіпера. І це тільки в перші 20 хвилин гри.

Але найнебезпечніший момент був у Аллах'яра, який після передачі Кочергіна вийшов на побачення з голкіпером, обіграв його, але пробив слабо і захисник виніс із порожніх воріт.

І коли, здавалося, Зоря повністю контролює гру, українська команда пропустила. Шевченко на 29-й хвилині помилився з винесенням у центр поля, після чого м'яч повернули на Фунтаса в зону перед штрафним, він прибрав Вернидуба, і пробив повз голкіпера.

Гол став ударом для Зорі, яка почала багато помилятися, і вже Рапід до свистка на перерву контролював гру, але, на щастя, не забив.

У перерві Скрипник знайшов потрібні слова, і Зоря знову повернула собі ініціативу, ставши один за іншим створювати моменти біля воріт господарів.

Аллах'яр із забійної позиції пробив над воротами, Імереков після кутового головою пробив вище воріт, Громов не реалізував вихід один на один, затягнувши з ударом, Аллах'яр пробив поряд зі штангою, а Шахаб першим же моментом після виходу на заміну пробив в кіпера.

Зоря награла не на один гол. Але підвела реалізація, плюс кіпер відбив удари Кочергіна і Кабаєва, а Фаворов не встиг замкнути на дальній штанзі у порожні ворота.

Ось-ось Зоря мала зрівнювати рахунок, але пропустила. Імереков програв Карі верхову боротьбу в центрі поля після винесення вперед, Кара втік до воріт Шевченка і пробив його. Нокдаун? Зоря знову розгубилася після пропущеного голу і тут же пропустила ще раз. Жуніньйо на рівному місці віддав м'яч на фланзі, пішов простріл у воротарський, де Грюлль зробив рахунок розгромним.

Від цього удару Зоря так і не відійшла, та й Рапід більше моментів не мав.

3:0 - хороша заявка для Рапіда на вихід у групу Ліги Європи. Тільки диво врятує Зорю в Запоріжжі через тиждень. У разі поразки за сумою двох матчів Зоря відправиться у групу Ліги конференцій.

Рапід Відень - Зоря 3:0
Голи: Фунтас, 29, Кара, 78, Грюлль, 85

Рапід Відень: Штребінгер - Стойкович (Шик, 71), Граймль, Хофманн, Улльманн - Араз (Китагава, 79), Любічич (Петрович, 79), Граховац (Шустер, 79), Грюлль - Фунтас (Кнасмюлльнер, 60), Кара.

Зоря: Шевченко - Фаворов, Вернидуб, Імереков (Цвек, 83), Жуніньйо - Назарін - Кочергін, Кабан, Булеца - Аллах'яр (Фрімпонг, 83), Громов (Шахаб, 64).

Попередження: Граймль, Хофманн - Кабан, Вернидуб, Фаворов.