Максимов: Переломний момент - це пенальті, спасибі Різнику, що потягнув

iSport.ua,  21 серпня 2021, 06:51
0
226

Спеціаліст задоволений виступом своєї команди.

В рамках п'ятого туру чемпіонату України Ворскла на своєму полі обіграла Металіст 1925 з рахунком 2:0.

Емоціями від поєдинку поділився головний тренер полтавського клубу Юрій Максимов, який відзначив виступ голкіпера своєї команди.

"У першому таймі отримав задоволення - комбінували, витримували і не поспішали атакувати. Перший тайм сподобався. А другий тайм почали знову, як завжди: трохи розслабилися - пенальті. Спасибі Різнику, що потягнув.

Я думаю, що переломний момент - це пенальті. Якби забили - була б суєта, сумбур і важко. Спасибі хлопцям. Настрій підняли. Рухаємося далі", - наводить слова Максимова сайт телеканалів Футбол 1/2/3.