iSport.ua,  21 серпня 2021, 18:53
0
326

Рівненський клуб мінімально обіграв Минай.

Новачок УПЛ цього сезону рівненський Верес здобув першу перемогу після повернення в еліту, обігравши в п'ятому турі Минай.

Гра була складною, нервовою, багатою на силову боротьбу, де гольові моменти виникали не дуже часто. При цьому в першому таймі невелика перевага була у Миная.

Зате старт другого тайму Верес провів просто чудово - момент йшов за моментом, і один з них все-таки закінчився взяттям воріт - зазначився Гегедош.

Буквально відразу закарпатці отримали відмінний шанс зрівняти рахунок, але Білоног не реалізували пенальті. Селезньов, який вийшов у старті, до того моменту вже пішов з поля.

Далі Верес дуже акуратно в обороні, без надання супернику навіть мінімальних шансів біля своїх воріт і домігся перемоги 1:0.

Команда Юрія Вірта з п'ятьма очками посідає дев'яте місце. Минай з чотирма очками йде на 11-й позиції.

Верес - Минай 1:0

Голи: Гегедош, 60.

На 66-й хвилині Рустам Ахмедзаде (Минай) не забив пенальті (воротар).

Верес: Когут - Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов - Полюлях (Кльоц, 77), Кучеров - Е. Пасіч (Дахнівський, 85), Гегедош (Гечев, 67), Г. Пасіч (Тимофієнко, 86) - Сергійчук (Полюлях, 76).

Минай: Кучер - Книш (Гончар, 67), Горін, Матіч (Векляк, 68), Ліховідько, Багайоко (Синегуб, 67) - Хахльов, Петрусенко - Кобак (Білоног, 55), Селезньов (Ахмедзаде, 56), Кулієв.

Попередження: Сергійчук - Горін, Кулієв.

На 90+3-й хвилині був вилучений Віталій Дахнівський (Верес) (грубе порушення).