iSport.ua,  21 серпня 2021, 21:50
0
156

Дніпряни відправили у ворота суперника два м'ячі.

Дніпро-1 здобув комфортну перемогу над львівським Рухом з рахунком 2:0 в матчі 5-го туру УПЛ.

У першому таймі Дніпро-1 володів суттєвою перевагою, що втілилася у два голи. Після перерви дніпряни віддали ініціативу, але кілька разів могли забивати на контратаках, та й у Руху були хороші моменти, але рахунок не змінився.

Дніпро-1 - Рух 2:0
Голи: Ігнатенко, 27, Назаренко, 35

Дніпро-1: Кожокару - Дубінчак, Адамюк, Сваток, Лучкевич (Логінов, 78) - Ігнатенко (Батагов, 78), Джурасек, Назаренко (Ярмолюк, 90), Когут (Русин, 76), Гуцуляк (Чуже, 76) - Довбик .

Рух: Паньків - Дідик, Роман (Кузик, 73), Білий, Климчук - Бойчук (Мартинюк, 62), Мисик, Оріховський (Кухарук, 69), Карасюк, Федорчук - Борячук.

Попередження: Довбик, Назаренко, Батагов - Карасюк, Мисик, Федорчук.