Бенфіка здобула непросту перемогу в чемпіонаті, VAR скасував гол Яремчука

iSport.ua,  21 серпня 2021, 22:22
0
550

Українець вперше у матчі нового клубу не відзначився результативною дією.

Бенфіка переграла у гостях Жил Вісенте в матчі третього туру чемпіонату Португалії з рахунком 2:0. Долю зустрічі вирішили м'ячі, забиті в самій кінцівці гри - їх авторами стали Лукас Верісімо і Грімальдо.

Український форвард Роман Яремчук вийшов у стартовому складі і провів на полі 58 хвилин, загалом видавши посередній поєдинок, але свої моменти мав. У першому таймі Яремчук з межі штрафного з хорошої позиції пробив вище воріт, а перед своєю заміною він вразив ворота суперника, замкнувши навіс Евертона, але після перегляду VAR гол був відмінений через офсайд.

Бенфіка йде без поразок у чемпіонаті Португалії і з 9 очками у 3 матчах лідирує в турнірній таблиці.