Яремчук отримав найнижчу оцінку за матч проти Жіл Вісенте

iSport.ua,  22 серпня 2021, 07:02
0
504
Яремчук забив у матчі гол, який скасували через офсайд

Український форвард "орлів" Роман Яремчук вийшов у старті і провів на полі 58 хвилин, проте не відзначився результативними діями.

У матчі третього туру чемпіонату Португалії Бенфіка на виїзді обіграла Жіл Вісенте з рахунком 2:0.

Участь у поєдинку взяв український форвард "орлів" Роман Яремчук, який вийшов у старті і провів на полі 58 хвилин. За його виступ авторитетний портал WhoScored поставив оцінку 5,9 бала, що є найнижчою серед гравців Бенфіки.

Найближча низька оцінка серед гравців старту у Жілберто - 6,6 бала, а серед гравців, які вийшли на заміну, у Нуньєса - 6,4 бала.

Зазначимо, що Яремчук забив у цьому поєдинку гол, який скасували після перегляду VAR через офсайд. Таким чином, у цій зустрічі українець не відзначився результативними діями.

Раніше повідомлялося, що Яремчук потрапив до символічної збірної другого туру чемпіонату Португалії за версією SofaScore.