МЮ втратив очки в матчі з Саутгемптоном, Тоттенхем виграв у Вулверхемптона

0
117

В АПЛ завершилися чергові два матчі другого туру.

Манчестер Юнайтед у гостях не зміг обіграти Саутгемптон, зігравши внічию 1:1.

Рахунок в матчі був відкритий на 30-й хвилині, коли Адамс пробив по воротах, а м'яч рикошетом від Фреда влетів у сітку. "Червоні дияволи" відігралися на початку другого тайму - на 55-й хвилині Погба проштовхнув м'яч у штрафний на Грінвуда, який не сильно, але точно пробив.

Саутгемптон - Манчестер Юнайтед 1:1

Голи: Фред, 30 (автогол) - Грінвуд, 55.

Саутгемптон: Маккарті - Перро (Уокер-Пітерс, 80), Саліс, Стівенс, Лівраменто - Дженепо (Діалло, 70), Уорд-Прауз, Ромеу, Уолкотт (Беднарек, 46) - Армстронг, Че Адамс.

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Шоу, Магуайр, Лінделеф, Ван-Біссака - Матіч (Лінгард, 86), Фред (Мактоміней, 76) - Погба, Фернандеш, Грінвуд - Мартіаль (Санчо, 59).

Попередження: Дженепо, Стівенс - Фернандеш, Магуайр, Погба.

Лондонський Тоттенхем в гостях здобув мінімальну перемогу над Вулверхемптоном з рахунком 1:0. Єдиний гол у матчі був забитий на дев'ятій хвилині зустрічі, коли Аллі реалізував пенальті.

Вулверхемптон - Тоттенхем 0:1

Гол: Аллі, 9 (з пенальті).

Вулверхемптон: Жозе Са - Саісс (Сілва, 83), Коуді, Кілман - Марсал, Моутіньо (Дендонкер, 72), Невеш, Семеду - Траоре, Трінкал (Аіт-Нурі, 84).

Тоттенхем: Льоріс - Регілон, Дайер, Санчес, Танганга - Аллі, Скілу, Хейбьерг - Бергвейн (Уінкс, 90+1), Моура (Ло Чельсо, 67), Сон Хин Мін (Кейн, 72).

Попередження: Хіменес - Танганга, Скілу, Кейн.