Бенфіка Яремчука вийшла в груповий етап Ліги чемпіонів

iSport.ua,  25 серпня 2021, 00:05
0
636

Ференцварош і Лудогорець вилетіли. Команди, в яких грають українці, по-різному виступили в плей-офф кваліфікації турніру.

Відбулася низка матчів-відповідей плей-офф кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Португальська Бенфіка зіграла внічию з ПСВ. Матч пройшов у Нідерландах і завершився з рахунком 0:0. За сумою двох зустрічей (перша гра - 1:0) "орли" пробилися в груповий етап головного єврокубкового турніру.

Варто відзначити, що Бенфіка ще в першому таймі залишилася в меншості після видалення Лукаса Верісімо.

Український форвард "орлів" Роман Яремчук вийшов в стартовому складі і провів на полі 61 хвилину.

ПСВ (Ейндховен) - Бенфіка (Лісабон) 0:0

Вилучення: Веріссімо, 32 (Бенфіка).

Перший матч - 1:2

Угорський Ференцварош, кольори якого захищають українці Ігор Харатін і Олександр Зубков, вдома не зміг обіграти Янг Бойз. Поєдинок завершився з рахунком 4:2 на користь швейцарської команди (перший матч - 3:2).

У складі господарів голами відзначилися Хенрі Уінг і Райан Ммае. За Янг Бойз забили Седрік Цезігер, Крістіан Фасснахт і Фелікс Мамбімбі.

Олександр Зубков з'явився на полі на 70-й хвилині і не зміг повпливати на результат зустрічі. Харатін пропускав поєдинок через перебір жовтих карток.

Ференцварош - Янг Бойз 2:3

Голи: Уінго, 18, Ммае, 27 - Цезігер, 5, Фасснахт, 56, Мамбібі, 90 + 3

Перший матч - 2: 3

Лудогорець українського захисника Ігоря Пластуна обіграв Мальме, але все одно не зміг кваліфікуватися до групового раунду.

За сумою двох зустрічей (перший матч - 0:2) чинні чемпіони Болгарії поступилися путівкою в Лігу чемпіонів.

Український захисник Лудогорця Ігор Пластун зіграв всі 90 хвилин, результативними діями він не відзначився.

Лудогорець - Мальме 2:1

Голи: Недялков, 10, Сотіріу, 60 - Бірманчевіч, 42

Перший матч - 0:2

Жеребкування групової стадії Ліги чемпіонів пройде у четвер, 27 серпня.