0
174

Господарі відправили три м'ячі у ворота азовського клубу.

У рамках шостого туру чемпіонату України Інгулець вдома приймав Маріуполь.

Господарі поля з перших хвилин узяли м'яч під свій контроль, а на 22-й хвилині Шарай відзначився гольовим ударом. Підопічні Остапа Маркевича намагалися нав'язати супернику свою гру, але нічого не вийшло.

Інгулець же в другому таймі додав, що призвело ще до двох забитих голів. Спочатку Шарай оформив дубль, а потім Гопей встановив остаточний рахунок зустрічі - 3:0.

У турнірній таблиці Інгулець набрав сім очок, а Маріуполь зараз на останній позиції з одним балом.

Інгулець - Маріуполь 3:0

Голи: Шарай, 22, 58, Гопей, 76

Інгулець: Гальчук - Асмелаш, Ковальов, Салем, Опанасенко (Мельничук, 74) - Шишка - Полегенько (Козак, 70), Коробенко (Бартулович, 74), Запорожець (Коваленко, 69), Шарай - Сітало (Гопей, 55).

Маріуполь: Кудрик - Стасюк, Чоботенко, Мампассі (Удод, 46), Драмбаєв - Кащук (Світюха, 75), Мишньов, Петерман (Шостак, 62), Топалов (Нікітішин, 72) - В'юнник (Хромей, 46), Кулаков.

Попередження: Опанасенко - Стасюк, Мампассі, Мишньов, Чоботенко, Шостак.