Дніпро-1 здобув вольову перемогу над Металістом-1925

iSport.ua,  28 серпня 2021, 19:40
0
227

Команда Йовичевича вирвала перемогу в компенсований час.

Дніпро-1 на виїзді здобув перемогу над Металістом-1925 з рахунком 2:1 у матчі 6-го туру УПЛ.

На 36-й хвилині Марлісон вивів харків'ян уперед, він забив свій дебютний гол в УПЛ. Сваток не став боротися проти Протасова на лівому фланзі оборони, після чого суперник виштовхнув м'яч на Марлісона в штрафну, а новачок команди перекинув Кожокару. Відзначимо, що в харківської команди це був перший і єдиний удар у стійку до перерви.

На 69-й хвилині Маріо Чуже зрівняв рахунок: він реалізував пенальті, який було призначено за фол 19-річного дебютанта Максима Коваленка у своєму штрафному майданчику проти Лучкевича. Маріо, який з'явився на полі всього за кілька хвилин до цього, пробив точно в праву дев'ятку.

Дніпро-1 щільно насів на чужі ворота і в кінцевому підсумку в компенсований час зміг вирвати перемогу за допомогою штрафного з лівого флангу від Білла, який послідовними дотиками замикали Адамюк і Гуцуляк, але саме Олексій зміг переправити м'яч у ворота біля дальньої штанги.

Дніпро-1 набрав 13 очок і піднявся на друге місце. Металіст-1925 - дев'ятий із шістьма балами. У наступному турі після перерви на матчі збірних харківський Металіст-1925 зіграє домашній поєдинок проти київського Динамо, а дніпровський Дніпро-1 проведе гостьовий матч проти донецького Шахтаря.

Металіст-1925 - Дніпро-1 1:2

Голи: Марлісон, 36 - Чуже, 69 (пен.), Гуцуляк, 90 + 2

Металіст-1925: Коваленко - Єрмаков, Шершень, Ткачук, Западня - Габелок - Протасов (Ременюк, 70), Криськів (Батюшин, 81), Голодюк (Задерака, 81), Дмитренко (Савін, 70) - Марлісон (Фабіньйо, 80).

Дніпро-1: Кожокару - Лучкевич (Логінов, 87), Сваток, Адамюк, Дубінчак - Ігнатенко - Гуцуляк, ді Франко (Джурасек, 58), Когут (Ярмолюк, 70), Назаренко (Білл, 58) - Русин (Чуже, 58).

Попередження: Голодюк, Коваленко, Фабіньйо - ді Франко.