Тренер Казахстану: У другому таймі почали грати, як планували

iSport.ua,  1 вересня 2021, 21:37
0
262
Талгат Байсуфінов прокоментував гру

Головний тренер збірної Казахстану Талгат Байсуфінов висловився про нічийний результат у поєдинку четвертого туру відбіркового циклу ЧС-2022 проти України (2:2).

За словами фахівця, збірна Казахстану провалила старт зустрічі через швидко пропущений гол, але потім команда змогла повернутися в гру.

"Початок був для нас невдалим, хоча я і говорив гравцям перед матчем про те, що зміна головного тренера у збірній України буде для нас дуже великою проблемою. Чи встигне він поставити гру своєї команди чи ні, ми знати не можемо. Тому на перший план буде виходити індивідуальна майстерність наших суперників. Так і сталося".

"У зв'язку з цим гол на другій хвилині нас збентежив. Переживав і Стас Покатілов (голкіпер збірної Казахстану - прим.), і ми змушені були дуже довго приходити в себе. Але десь на 30-й хвилині лідери суперника просіли, і ми почали виконувати ігровий план, тобто під час швидкої контратаки прийняти правильне рішення, оцінити ситуацію і просунутися вперед. Ні - м'яч під контроль і готувати плановий наступ.

Уже в перерві ми ці моменти підкоригували, і в другому таймі я не скажу, що абсолютно все перевернули, але почали грати, як планували", - заявив Байсуфінов в післяматчевому інтерв'ю.