Збірна України U-21 обіграла Вірменію в матчі відбору Євро-2023

iSport.ua,  7 вересня 2021, 22:17
0
117

Збірна України U-21 в Ковалівці обіграла однолітків з Вірменії (2:1) в поєдинку відбору на чемпіонат Європи-2023.

Рахунок матчу на 20-й хвилині зустрічі точним ударом відкрив півзахисник Металіста 1925 Дмитро Криськів. Вірменія відігралася перед перервою зусиллями Арсена Галстяна.

На 62-й хвилині Михайло Мудрик потужним ударом зі штрафного повернув перевагу команді Руслана Ротаня. Суперник так і не зміг відігратися.

Відзначимо, що на початку другого тайму поєдинок був перерваний на кілька хвилин через те, що на стадіоні в Ковалівці відключилася одна з освітлювальних щогл.

Для "синьо-жовтих" це друга перемогу у відборі на Євро-2023. Минулого тижня українська молодіжка обіграли Сербію (1: 0) завдяки голу Криськіва.

Отож, збірна України набрала шість очок після двох матчів і вийшла на перше місце в групі, випередивши Францію і Фарерські острови, у яких по чотири бали після двох і трьох ігор відповідно. 8 жовтня українцям доведеться зустрітися зі збірною Франції.

Україна U-21 - Вірменія U-21 2:1

Голи: Криськів, 20, Мудрик, 62 - Галстян, 45+4.

Україна U-21: Нещерет - Сич, Таловеров, Батагов, Вівчаренко - Бондаренко, Криськів (Желізко, 86), Судаков - Назаренко (Алефіренко, 87), Мудрик (Михайличенко, 70), В'юнник (Кухаревич, 55).