Збірна України на останніх секундах упустила перемогу над Чехією

iSport.ua,  8 вересня 2021, 23:38
0
323

"Жовто-сині" знову зіграли внічию.

У чеському місті Пльзень відбувся товариський поєдинок між збірними Чехії та України, який завершився внічию - 1:1.

Господарі поля з перших же хвилин зустрічі стали активно просуватися до штрафного суперника і створювати моменти. Уже на 3-й хвилині вони могли забити, але передачу зі штрафного на Соучека зумів перервати Бойко.

Сборная Украины
Збірна України / Джерело: УАФ

На 8-й хвилині у чехів був практично стовідсотковий шанс вразити ворота збірної України - Тецль пішов від Кривцова, потім обіграв Бойка і з гострого кута пробив. М'яч летів прямо у ворота, але тут втрутився Кривцов - від його ноги м'яч влучив у штангу, і по дотичній відлетів за межі поля, прокотившись прямо біля штанги.

Потім пішли спроби Саділека і Крала відправити м'яч у сітку, але безрезультатно. Перші 25 хвилин чехи тотально домінували - і за володінням м'ячем, і за кількістю небезпечних моментів, але потім українці перевернули хід гри на свою користь.

На 27-й хвилині дебютант збірної України Віктор Корнієнко отримав м'яч від Тимчика на куті штрафного і пробив точно під поперечину - 0:1.

Виктор Корниенко забил гол в дебютном матче за сборную Украины
Віктор Корнієнко забив гол у дебютному матчі за збірну України / Джерело: УАФ

Забитий м'яч надихнув команду Петракова, й українці стали більш активно проявляти себе в атаці. Практично відразу "жовто-сині" могли подвоїти перевагу, але Тимчик не влучив, а потім був удар Ярмоленка у ближній кут, однак м'яч зловив голкіпер.

Близько десяти хвилин Україна наполегливо атакувала і змушувала чехів нервувати, але потім гра трохи знизила темп. У підсумку на перерву збірна України пішла з мінімальною перевагою.

Кадр с матча Чехия - Украина
Кадр з матчу Чехія - Україна / Джерело: УАФ

Уже на старті другого тайму наставники команд зробили заміни, і, як згодом виявиться, одна з них стала ключовою для Чехії - саме Матей Видра приніс команді нічию.

Чехи активно насідали на ворота Бойка у другому таймі, але ніяк не могли забити. Українці ж періодично огризались, загострюючи ситуацію біля воріт суперника, але м'яч вперто не летів у сітку.

Обидві команди витрачали свої шанси на гол, проте в компенсований час господарі поля все ж зуміли забити завдяки Видрі.

На 90+4 хвилині зустрічі, коли до кінця спарингу залишалися лічені секунди, Соболь припустився помилки, виштовхнувши м'яч на лінію штрафного. Його підхопив Видра, який потужно пробив під поперечину - 1:1. Відразу після цього пролунав фінальний свисток.