iSport.ua,  10 вересня 2021, 21:30
0
65

Перемогу команді Гури приніс гол Сергія Гриня.

Олександрія здобула перемогу над Інгульцем (1:0) в матчі сьомого туру української Прем'єр-ліги.

У першому таймі команди голів не забивали. Єдиний реальний момент виник на 36-й хвилині. Денис Мірошниченко завдав прицільного удару по воротах суперника, але Гальчук ефектно парирував удар.

Єдиний гол у матчі був забитий на початку другої половини зустрічі. Іван Калюжний навісив на Сергія Гриня, після чого той "прошив" ворота Інгульця.

Олександрія набрала 14 очок і піднялася на друге проміжне місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги. Інгулець розташовується на десятій сходинці (сім балів).

Олександрія - Інгулець 1:0
Гол: Гринь, 53

Олександрія: Білик - Мірошниченко, Мельник, Бухал, Цуріков - Калюжний (Рибалка, 90+4), Демченко (Ковалець, 46), Дришлюк - Одарюк (Спінеллі, 74), Гринь (Кирюханцев, 90+3), Третьяков.

Інгулець: Гальчук - Асмелаш, Ковальов, Салем, Опанасенко - Шишка (Коваленко, 57) - Полегенько (Козак, 56), Коробенко, Запорожець, Шарай (Гопей, 76) - Сітало (Плохотнюк, 76).

Попередження: Ковалець, Дришлюк - Салем, Козак, Опанасенко.