Динамо в неймовірній кінцівці не змогло вирвати перемогу над Бенфікою

iSport.ua,  14 вересня 2021, 23:59
0
869

Гол Шапаренка в компенсований час був скасований через офсайд у Гармаша.

У матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів київське Динамо на своєму полі приймало лісабонську Бенфіку.

Португальці приїхали до Києва у статусі фаворита зустрічі, і з перших же хвилин взяли м'яч під свій контроль. Уже на 3-ій хвилині Рафа Сілва створив небезпечний момент, обійшовши кількох суперників, і пробив, але м'яч зрикошетив і полетів за межі поля.

А вже на 9-й хвилині рахунок відкрити могли "біло-сині" - Буяльський розвивав перспективну атаку і його зніс Вертонген. Тейлор призначив штрафний на відстані 20 метрів від воріт. Шапаренко шикарно пробив під поперечину, але Влаходімос зумів дістати м'яч і врятувати свою команду.

Кадр с матча Динамо - Бенфика
Кадр з матчу Динамо - Бенфіка / Джерело: ФК Динамо Київ

Після цього кияни почали активно пресингувати "орлів" у їхньому штрафному і створили кілька небезпечних моментів, але м'яч у сітку так і не залетів. Потім гості знову повернули собі ініціативу і практично повністю контролювали м'яч, ось тільки результату це не приносило.

На 34-й хвилині ледь не привіз гол у свої ворота Бойко - після того, як йому віддав Кендзьора, він вибив перед собою, спробував пробити Евертон, але його удар заблокували.

У кінці тайму момент був у Яремчука, який зважився на дальній удар, але тут уже голкіпер Динамо зіграв здорово і врятував. За пару хвилин до свистка на перерву міг забити Миколенко, однак його потужний удар зупинив Влаходімос. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.

Кадр с матча Динамо - Бенфика / twitter.com/slbenfica
Кадр з матчу Динамо - Бенфіка / twitter.com/slbenfica

На старті другої половини зустрічі ледь не забив Грімальдо, але Бойко впорався. Через кілька хвилин шанс вивести Динамо вперед був у Шкуріна, але він не наважився на удар, і момент було втрачено.

Після цього в атаку знову рвонули гості - спочатку пробив Грімальдо, але Забарний заблокував, на добиванні зіграв Яремчук, однак тут вже здорово відпрацював Бойко.

Поступово менеджери обох команд стали проводити заміни в надії переламати хід гри на свою користь, але нічого не виходило. Кияни часто потрапляли в офсайди або просто не знаходилося гравця для завершального удару.

На 82-й хвилині Ентоні Тейлор ледь не видалив Гармаша - за фол він показав йому жовту, а потім червону, проте з'ясувалося, що в Дениса не було до цього попередження, так що видаляти його не можна - англійський суддя швидко виправив свою ж помилку.

Останні хвилини зустрічі стали найбільш напруженими - кияни масово кинулися вперед і кілька разів створювали небезпечні моменти, а в компенсований час все ж зуміли забити.

Шапаренко подав кутовий, потім Гармаш подав з лівого флангу на правий край штрафного, де Шапаренко в дотик відправив м'яч у сітку. Але судді переглянули повтор і виявили офсайд у Гармаша - гол відмінили.

Офсайд Гармаша

Фінальний свисток зафіксував нульову нічию - Бенфіка везе з Києва один бал. У паралельному матчі групи Е Баварія обіграла Барселону (3:0) й очолила квартет, Динамо і Бенфіка йдуть слідом, набравши по одному очку.

У наступному турі кияни відправляться в гості до Баварії, а Бенфіка прийме Барселону. Матчі відбудуться 29 вересня.

Динамо - Бенфіка - 0:0

Динамо: Бойко - Кендзьора, Забарний, Сирота, Миколенко - Сидорчук, Шапаренко - Циганков (Караваєв, 76), Буяльський, Де Пена (Вербич, 76) - Шкурін (Гармаш, 60).

Бенфіка: Влаходімос - Жілберто (Лазаро, 59), Отаменді, Вертонген, Морато - Жоау Маріу (Таарабт, 85), Вайгль, Грімальдо - Евертон (Радоніч, 59), Яремчук (Нуньєс, 59), Рафа Сілва (Піцці, 90) .

Попередження: Сидорчук (52), Забарний (73), Гармаш (82) - Рафа Сілва (21), Яремчук (44), Вайгль (71).