Де Пена: У нас були шанси, ми могли забити

iSport.ua,  15 вересня 2021, 09:01
0
275

Півзахисник наголосив, що потрібно прийняти результат зустрічі і готуватися до наступної гри.

У матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів київське Динамо на своєму полі зіграло внічию з лісабонською Бенфікою (0:0).

Півзахисник "біло-синіх" Карлос Де Пена поділився емоціями від цього поєдинку.

"Я вважаю, що для нас це хороший результат. Звичайно, Бенфіка більше володіла м'ячем, але я думаю, що в першому таймі ми контролювали гру. Після перерви ми зменшили оберти, але у нас були шанси, і ми могли забити.

Ми і забили, але, на жаль, VAR скасував наш гол, хоча в цілому ми можемо бути задоволені своєю грою.

Звичайно, Баварія і Барселона - фаворити групи, ми все це знаємо. Але потрібно йти від матчу до матчу. Я зараз не хочу говорити про третє, четверте або будь-яке інше місце.

Ми хотіли виграти сьогодні і були дуже до цього близькі, але потрібно прийняти цей результат і добре підготуватися до наступного матчу", - наводить слова Де Пени офіційний сайт УЄФА.

Зазначимо, що в наступному турі Динамо зіграє на виїзді проти мюнхенської Баварії. Поєдинок відбудеться 29 вересня.