Зоря здобула розгромну перемогу над Чорноморцем

iSport.ua,  19 вересня 2021, 21:35
0
116

У матчі восьмого туру чемпіонату України луганська Зоря вдома розгромила одеський Чорноморець - 3:0.

Команда Віктора Скрипника вийшла вперед вже на другій хвилині зустрічі. Громов прострілив у штрафну на Кабаєва, а той відразу ж переправив м'яч у ворота. На останній хвилині першого тайму Олександр Гладкий реалізував пенальті.

У кінцівці матчу рахунок до розгромного довів Аллахьяр Сайядманеш.

Після восьми турів Зоря займає сьоме місце в УПЛ (14 очок). Чорноморець з п'ятьма балами залишився на 14-й позиції.

Зоря - Чорноморець 3:0

Голи: Кабаєв, 2, Гладкий, 45 (з пенальті), Аллахьяр, 88.

Зоря: Мацапура - Фаворов, Імереков, Цвек, Хомченовський - Назарина - Кочергін, Булеца, Кабаєв (Крістіан, 81) - Громов, Гладкий (Аллахьяр, 67).

Чорноморець: Паламарчук - Путря, Дубко, Кадірі, Вантух (Скорко, 70) - Кравченко (Тлумак, 46), Михайленко (Вачіберадзе, 78) - Брагарі (Ісаєнко, 46), Авагімян, Цітаішвілі - Ванат.

Попередження: Фаворов, Кабаєв - Михайленко, Авагімян.