Реал здобув ефектну перемогу над Валенсією

iSport.ua,  20 вересня 2021, 00:12
0
340

Мадридський Реал на виїзді обіграв Валенсію в поєдинку п'ятого туру чемпіонату Іспанії. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь гостей.

У першому таймі команди голів не забивали. На 66-й хвилині Валенсія вийшла вперед завдяки зусиллям Уго Дуро.

Наприкінці зустрічі мадридцям вдалося переломити хід зустрічі і забити два голи. На 86-й хвилині відзначився Вінісіус Жуніор, а переможний гол ще за дві хвилини забив Карім Бензема.

Після цього поєдинку Реал набрав 13 очок і очолив турнірну таблицю чемпіонату Іспанії. Валенсія з десятьма балами залишилася на третьому місці.

Валенсія - Реал 1:2

Голи: Уго Дуро, 66, - Вінісіус, 86, Бензема, 88

Валенсія: Мамардашвілі - Тьєррі Коррейя (Тоні Лато, 23) Габріель Пауліста, Альдерет, Фюлькьє - Солер (Муса, 15), Васс, Уго Гільямон, - Уго Дуро (Маркос Андре, 79), Максі Гомес (Рачіч, 79) Гедеш ( Елдер Кошта, 79).

Реал: Куртуа - Карвахаль, Начо, Мілітао, Алаба - Вальверде (Іско, 78), Каземіро (Камавінга, 67), Модріч (Родріго, 67) - Вінісіус, Бензема, Азар (Йович, 78).

Попередження: Габріель Пауліста - Каземіро, Начо, Вінісіус, Камавінга.