Ювентус зіграв внічию з Міланом і залишився в зоні вильоту

iSport.ua,  19 вересня 2021, 23:49
0
442

Туринський Ювентус і Мілан не зуміли виявити сильнішого в рамках четвертого туру Серії А. Зустріч завершилася з рахунком 1:1.

На четвертій хвилині поєдинку нападник "бьянконері" Альваро Мората отримав передачу від Пауло Дібали і реалізував вихід один на один з голкіпером суперника.

На 76-й хвилині Мілану вдалося зрівняти рахунок - відзначився Анте Ребич, який забив головою з близької відстані.

Команда Стефано Пьолі набрала десять очок і йде другою в турнірній таблиці чемпіонату Італії. Ювентус розташовується на 18-му рядку (два бали).

Ювентус - Мілан - 1:1

Голи: Мората, 4 - Ребіч, 76.

Ювентус: Щесни - Данило, К'єлліні, Бонуччі, Сандро - Куадрадо (К'єза, 72), Бентанкур, Локателлі, Рабьо - Дибала (Кулусевські, 79), Мората (Кін, 66).

Мілан: Меньян - Томорі, К'єр (Калулу, 36), Романьйолі, Ернандес - Тоналі, Кессьє (Беннасер, 64) - Салемакерс (Флоренці, 63), Діас (Мальдіні, 90 + 2), Леау - Ребіч.

Попередження: Дибала (65) - Тоналі (65).