Металіст здобув вольову перемогу над Десною в Кубку України

iSport.ua,  21 вересня 2021, 21:00
0
137

Чернігівська команда не змогла втримати перевагу, здобуту завдяки голу Вікентія Волошина.

Металіст здолав чернігівську Десну в матчі 1/16 фіналу Кубка України. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь харків'ян.

Підопічні Олександра Рябоконя вийшли вперед на 45-й хвилині завдяки голу Вікентія Волошина.

У другому таймі Металісту вдалося повністю перевернути хід зустрічі. Спочатку на 74-й хвилині вийшов на заміну Кадим Харріс відновив паритет, а потім Олександр Мізюк вивів свою команду вперед.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Металіста.

Металіст - Десна 2:1

Голи: Харріс, 74, Мізюк, 89 - Волошин, 45

Металіст (старт): Каневцев, Романюк, Шопін, Мізюк, Порох, Танчик, Сарапій, Танковський, Фомін (к), Підлепенець, Матеус.

Десна (старт): Роман Мисак, Хук, Ковтун, Болбат, Домбровський, Калитвинцев, Картушов (к), Волошин, Завійський, Євген Селін, Дегтярьов.