Олександрія пробилася в 1/8 Кубка України

22 вересня 2021, 15:10
0
18

У матчі 1/16 фіналу турніру олександрійці впевнено обіграли сімферопольську Таврію з рахунком 3:1.

Сімферопольська Таврія не змогла дати належного опору Олександрії в 1/16 Кубка України з футболу.

Представник Прем'єр-ліги відкрив рахунок зусиллями Рибалки вже на 2-й хвилині матчу, який проходив у Мар'янівці (Херсонська область). А вже на 25-й, після голу Кожушка, гості перевагу подвоїли.

Втім, господарі не знітилися перед іменитим суперником і на 34-й хвилині змогли один м'яч відіграти. З пенальті забив Барладим. Але на більше їхніх зусиль не вистачило.

У другому таймі клуб з Кіровоградської області забив ще раз (удар з пенальті чітко реалізував Демченко) і завершив поєдинок впевненою перемогою. 3:1 - і Олександрія виходить в 1/8 Кубка України з футболу.

Таврія - Олександрія 1:3 (Барладим, 34 (п) - Рибалка, 2, Кожушко, 25, Демченко, 80 (п))

Таврія (стартовий склад): Герасименко, Максименко, Заїка, Чмеленко (к), Чеботаєв, Клочко, Яцик, Ковальов, Богданов, Захарченко, Бочак.

Запасні: Онопко, Каранга, Вакулінський, Барладим, Бойко, Гура, Кривич, Доля, Білокінь.

Олександрія (стартовий склад): Горох, Бабогло, Стецков, Гринь, Спінеллі, Бухал, Кожушко, Мустафаєв, Демченко, Копина, Рибалка.

Запасні: Єрмаков, Мельник, Калюжний, Базаєв, Дришлюк, Чубатий, Андрійчук.