Олександрія здобула вольову перемогу над Маріуполем

iSport.ua,  25 вересня 2021, 16:05
0
87

Команда Юрія Гури обіграла суперника завдяки точним ударам Третьякова і Кожушка.

Олександрія виграла у Маріуполя в матчі дев'ятого туру чемпіонату України. Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь команди Юрія Гури.

Першими забили гості. На 25-й хвилині Стефан Спіровскі зіграв на добиванні після удару зі штрафного у виконанні Дмитра Мишнева.

Через 10 хвилин Олександрія відновила рівновагу зусиллями Максима Третьякова з пенальті.

Вийшовши на заміну Олег Кожушко забив вирішальний гол у матчі. Футболіст завдав прицільного удару по воротах суперника на 88-й хвилині.

Олександрія піднялася на четверте проміжне місце в турнірній таблиці УПЛ, набравши 17 очок. Маріуполь розташовується на 15-му рядку (чотири бали).

Олександрія - Маріуполь 2:1

Голи: Третьяков, 35 (пен.), Кожушко, 88 - Спіровскі, 25

Олександрія: Білик - Мірошниченко, Мельник, Дубра, Цуріков - Калюжний, Дришлюк (Рибалка, 88), Ковалець - Одарюк (Демченко, 88), Гринь (Спінеллі, 46), Третьяков (Кожушко, 77).

Маріуполь: Кудрик - Меліченко (Холод, 84), Босанчич, Мампассі, Стасюк - Чех - Кащук (Світюха, 46), Мишнєв, Спировски (Шостак, 46), Топалов (Драмбаев, 74) - Кулаков (В'юнник, 74).

Попередження: Мельник, Дришлюк - Чех, Босанчич.