Шахтар у напруженому матчі зіграв внічию з Інтером

iSport.ua,  28 вересня 2021, 21:37
0
175

Команди не зуміли забити жодного гола.

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар на своєму полі приймав міланський Інтер.

Обидві команди зазнали поразки в першому турі і розраховували реабілітуватися перед своїми фанатами. З перших же хвилин ініціативою заволоділи "гірники", чим, мабуть, здивували суперника, який розраховує грати першим номером.

Роберто Де Дзерби и Симоне Индзаги
Роберто Де Дзербі і Сімоне Індзагі / Джерело: ФК Шахтар Донецьк

Уже на п'ятій хвилині Манор Соломон загострив ситуацію біля воріт Хандановича, але м'яч пройшов поряд зі штангою. А після цього стався неприємний для "гірників" епізод.

У боротьбі з Думфрісом серйозну травму отримав ЛассінаТраоре - заплуталися ноги, перекинувся гравець "гірників", і відразу стало зрозуміло - гру він уже не продовжить. На поле вийшли лікарі, Траоре поклали на носилки і повезли на спецмашині.

Де Дзербі відразу довелося вводити в гру Тете і міняти свою тактику, але загалом донеччани не сильно втратили у плані інтенсивності атак, але було видно, що десь не вистачає того самого останнього гравця.

Лассину Траоре увозят с поля
Лассіну Траоре відвозять з поля / Джерело: ФК Шахтар Донецьк

Поступово включився в гру й Інтер, і на 15-й хвилині близький до голу був Барелла, але м'яч після його удару влучив у поперечину. На це моментально відповів Алан Патрік, однак м'яч зачепив захисника гостей і зрикошетив прямо в руки Хандановичу.

"Гірники" продовжували атакувати і створювати моменти - активно на лівому флангу діяв Соломон, але м'яч вперто не летів у сітку. У гостей багато працював Лаутаро Мартінес - в одному з моментів він із центра поля намагався перекинути П'ятова, але не вдалося.

Ближче до закінчення першого тайму трохи гостріше грали "чорно-сині", проте забити підопічним Індзагі ніяк не вдавалося. Шахтар же нерідко виходив у небезпечні контратаки, але безуспішні.

Исмаили в матче против Интера
Ісмаїлі в матчі проти Інтера / Джерело: ФК Шахтар Донецьк

На старті другої половини зустрічі Патрік був близький до того, щоб відкрити рахунок, але Думфріс виніс м'яч на кутовий. А через пару миттєвостей Соломон чудово пройшов лівим флангом, віддав на Тете, який скинув на Додо - бразилець шикарно відпасував у штрафний на Педріні, але той не зумів забити з кількох метрів - захисники завадили.

Індзагі почав проводити заміни - передусім прибрав Джеко, гра у якого явно не задалася - один момент, і той "запоров", промахнувшись із трьох метрів. І прибрав Брозовіча, який також не проявив себе на максимум.

Свіжі гравці трохи загострили гру Інтера, але взяти гру під свій контроль у гостей все одно не вдалося. Зате Шахтар продовжував створювати моменти, однак не користувався ними.

Алан Патрик в матче против Интера
Алан Патрік у матчі проти Інтера / Джерело: ФК Шахтар Донецьк

У середині тайму П'ятов ледь не привіз у власні ворота - голкіпер невдало відпасував і послідував удар, але м'яч полетів вище. Поступово міняти гравців став і Де Дзербі, але вони не принесли результату.

Уже в кінці зустрічі ветеран "гірників" буквально врятував Шахтар від поразки - спочатку потягнув удар Корреа, потім дотягнувся до м'яча після удару Де Врея головою. Фінальний свисток зафіксував нічию - 0:0.

Таким чином, команди набрали по 1 балу, і це їхні перші очки в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів. У наступному турі Шахтар прийме Реал, а Інтер зіграє із Шерифом. Обидва матчі відбудуться 19 жовтня в 22:00 за київським часом.

Шахтар - Інтер - 0:0

Шахтар: П'ятов - Додо, Марлон, Матвієнко, Ісмаїлі (Кривцов, 78) - Майкон, Степаненко - Педріні, Алан Патрік (Марлос, 85), Соломон (Мудрик, 78) - Л.Траоре (Тете, 11).

Інтер: Ханданович - Шкрініар, де Врей, Бастоні - Думфріс, Барелла, Брозовіч (Чалханоглу, 55), Весіно (Гальярдіні, 81), Димарко (Перішич, 81) - Джеко (Корреа, 55), Мартінес (Санчес, 72).

Попередження: ... - Думфріс, 81.

На 64-й хвилині жовту картку отримав головний тренер Шахтаря Роберто Де Дзербі.