Бенфіка з Яремчуком рознесла Барселону

iSport.ua,  29 вересня 2021, 23:54
0
711

Український форвард "орлів" Роман Яремчук вийшов в стартовому складі і провів на полі 75 хвилин.

Каталонська Барселона на виїзді несподівано поступилася Бенфіці в рамках другого туру групового раунду Ліги чемпіонів. Зустріч пройшла в Лісабоні і завершилася з рахунком 3:0 на користь "орлів".

Вже на третій хвилині поєдинку ворота Марка-Андре Тер Штегена вразив Дарвін Нуньєс.

В середині другого тайму Рафа Сілва закріпив перевагу своєї команди. Через 10 хвилин Нуньєс оформив дубль, реалізувавши пенальті. Каталонці догравали зустріч удесятьох - на 87-й хвилині арбітр вилучив захисника Еріка Гарсію.

Український форвард "орлів" Роман Яремчук вийшов в стартовому складі і провів на полі 75 хвилин. Результативними діями він відзначитися не зміг.

Бенфіка набрала чотири очки і піднялася на друге місце в групі Е. Барселона розташовується на останній сходинці (0 очок).

У паралельному матчі київське Динамо на виїзді поступилося Баварії - 0:5.

Бенфіка - Барселона 3:0

Голи: Нуньєс, 3, 79 (пен.), Рафа Сілва, 69

Бенфіка: Влаходімос - Веріссімо, Отаменді, Вертонген - Лазаро (Жілберто, 46), Вайгль, Жоау Маріу, Грімальдо (Алмейда, 75) - Рафа Сілва (Пицци, 86), Яремчук (Таарабт, 75), Дарвін Нуньєс (Рамуш, 86 )

Барселона: тер Штеген - Араухо, Піке (Гаві, 33), Ерік Гарсія - Роберто (Мінгеса, 89), Бускетс (Ніко Гонсалес, 68), Педрі (Фаті, 68), Френкі де Йонг, десть - Люк де Йонг (Коутіньйо , 68), Депай

Попередження: Отаменді, 33, Рафа Сілва, 56, Грімальдо, 62, Вайгль, 72 - Піке, 12, Ерік Гарсія, 54, десть, 78, Ніко Гонсалес, 86

Вилучення: Ерік Гарсія, 87