Баварія не залишила шансів Динамо

iSport.ua,  29 вересня 2021, 23:48
0
121

Мюнхенці відправили п'ять сухих голів у ворота суперника і порадували своїх вболівальників.

У матчі другого туру групового етапу Ліги чемпіонів Баварія на своєму полі приймала київське Динамо.

Для мюнхенців цей поєдинок був особливим - вперше за 19 місяців глядачі були присутні на Альянц Арені на грі команди в єврокубковому турнірі. І Баварія дуже хотіла їх порадувати.

Вже на 2-й хвилині у господарів з'явився перший момент, і хоч простріл Сані не знайшов свого продовження, було досить небезпечно.

Перші десять хвилин Баварія активно пресингувала суперника, і киянам доводилося глибоко сідати на захист. А потім стався дуже важливий епізод - на 11-й хвилині Сидорчук в своєму штрафному зіграв рукою під час розіграшу кутового, і арбітр призначив пенальті.

До "точки" підійшов Роберт Левандовскі, який виконав його у своїй манері - розбігся, на замаху зупинився, змусивши Бущана стрибнути в одну сторону, а сам пробив в інший кут - 1:0.

Після пропущеного м'яча "біло-сині" створили кілька непоганих моментів, але до голу справа так і не дійшла. Зате забити знову змогли господарі, і знову відзначився Левандовскі.

На 27-й хвилині зіркові гравці Баварії буквально розірвали оборону Динамо, потім Мюллер зробив чудовий пас на Левандовскі, який переграв Бущана і оформив дубль - 2:0. Кияни спробували швидко відповісти - Гармаш рвонув вперед і завдав удар, але Нойер потягнув.

Підопічні Нагельсманна, маючи перевагу в два м'ячі, дозволили собі трохи розслабитися і зменшити темп гри, при цьому вони як і раніше контролювали м'яч. Деякий час команда не прагнула особливо йти вперед, але помилками суперника користувалася.

Так, на 35-й хвилині після помилки в центрі поля Баварія розпочала блискавичну контратаку, яка завершилася ударом Сані з лівого полуфланга, але м'яч потрапив у штангу і не залетів у ворота.

В кінці першого тайму кияни могли підбадьоритися, якби Де Піна зумів забити - атаку розвинув Шапаренко, який в оточенні трьох суперників зумів зберегти м'яч для Динамо і відправив партнерів по команді вперед в атаку.

Циганков і Гармаш спокійно вивели де Піну в штрафний на майже гольовий удар під поперечину, але Нойер впорався. А через кілька миттєвостей він парирував удар Шапаренка.

На другий тайм Луческу з ходу випустив двох свіжих гравців -  Кедзеру і Шепелєва. І перші кілька хвилин тайму кияни виглядали дуже впевнено - постійно атакували, наносили небезпечні удари і були близькі до голу.

Баварія, навпаки, грала більш розслаблено і не створювала гострих моментів, але в середині тайму команду Нагельсманна прорвало. На 68-й хвилині Серж Гнабрі отримав м'яч від Лероя Сані і красиво перекинув Бущана, відправивши м'яч у сітку від перекладини - 3:0.

Наставники провели чергові заміни, після яких Баварія стала виглядати ще небезпечніше. І вже на 74-й хвилині мюнхенці знову забили - асистував під час третього голу Лерой Сані відправив м'яч у сітку - 4:0.

Втім, тут частка везіння - Сані просто хотів подати в штрафну, м'яч зрізався з ноги, але дуже вдало для Баварії.

Останні 15 хвилин Баварія тотально домінувала на полі - у киян пройшли кілька непоганих контратак, але не більше того. Мюнхенці ж контролювали матч і активно атакували. І це принесло свої плоди.

На 87-й хвилині Нойер почав атаку своєї команди, дійшовши в перепасовці з захисниками майже до центрального кола. У підсумку ця атака завершилася ударом Шупо-Мотінга головою після навісу з правого флангу.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Баварії з рахунком 5:0. Після двох турів німецький колектив очолює квартет, маючи в своєму активі 6 очок. Динамо йде на третьому місці з одним балом.

У наступному матчі Баварія відправиться в гості до Бенфіки, а Динамо зіграє на виїзді проти Барселони. Поєдинки відбудуться 20 жовтня.

Баварія - Динамо - 5:0

Голи: Левандовські, 12 (пен.), 27, Гнабрі, 68, Сані, 74, Шупо-Мотінг, 87.

Баварія: Нойер - Зюле, Упамекано, Ернандес, Девіс (Павар, 69) - Кімміх, Горецка (Забітцер, 79) - Гнабрі (Мусіала, 69), Мюллер, Сані (Сарр, 79) - Левандовскі ( Шупо-Мотінг, 79) .

Динамо: Бущан - Тимчик (Кендзьора, 46), Забарний, Шабанов, Миколенко - Сидорчук, Андрієвський - Циганков (Караваєв, 70), Шапаренко (Шепелєв, 46), де Пена - Гармаш (Супряга, 70).

Попередження: Ернандес (90 + 1) - Тимчик (38).