iSport.ua,  30 вересня 2021, 23:45
0
604

Підопічні Жозе Моурінью відправили три голи у ворота Зорі.

У матчі другого туру групового етапу Ліги конференції Зоря у Запоріжжі приймала Рому.

Після поразки в першому турі від Буде-Глимта, "мужики" розраховували дати бій фавориту групи, і на стартових хвилинах команда Скрипника виглядала дійсно потужно, але потім римляни забили.

На 7-й хвилині Ель Шаараві після відмінного пасу від Дарбо вийшов один на один із Мацапурою, обіграв голкіпера луганчан і спокійно відправив м'яч у порожні ворота.

Заря проиграла Роме
Зоря програла Ромі / Джерело: ФК Зоря

Незважаючи на пропущений гол, Зоря продовжила йти вперед і намагалася атакувати, але всі спроби були марні. Римляни відмінно відпрацьовували в обороні і блокували велику частину небезпечних ударів, а ті, які не зуміли заблокувати, летіли повз воріт.

Увесь перший тайм команда Скрипника намагалася виправити ситуацію, а ось Рома грала досить спокійно. Рідкісні атаки, переважно створені Ель Шаараві, були досить небезпечними, але здорово справлявся Мацапура, який не раз рятував свої ворота.

Не зумівши скористатися своїми можливостями відновити паритет у першому таймі, луганчани почали робити це в другому. "Мужики" грали досить агресивно на старті другої половини зустрічі і добре атакували, але м'яч вперто не летів у ворота.

Рома відповідала гострими контратаками, але також безуспішними. І Моурінью вирішив додати креативності в атаку своєї команди, випустивши на поле Дзаньоло й Абрахама, присутність яких допомогла розгромити Зорю.

Футболісти досить швидко включилися у гру - вже через дві хвилини після виходу на поле Абрахам потужно пробив, але влучив у штангу. А потім на 64-й хвилині ворота Мацапури вразив Кріс Смоллінг.

Центральний захисник "вовків" виграв боротьбу у Громова після подачі з кутового і з кількох метрів головою відправив м'яч у сітку. Ще через дві хвилини Абрахам, котрий вийшов на заміну, зміцнив перевагу Роми.

Форвард після відскоку м'яча від захисника опинився на ударній позиції метрів за 10 від воріт і без шансів для Мацапури забив гол.

Програючи з рахунком 0:3, Зоря ще активніше мчала вперед, і свіжі гравці в цьому дуже допомагали. Але більшість ударів "мужиків" блокували захисники Роми.

Уже в компенсований час луганський колектив був близький до голу престижу, але все ж м'яч так і не опинився в сітці. Фінальний свисток зафіксував перемогу римського клубу з рахунком 3:0.

За підсумками двох турів Рома очолює групу С, набравши 6 балів. Зоря йде останньою (0 очок). У наступному турі Зоря відправиться в гості до ЦСКА Софії, а Рома зіграє на виїзді з Буде-Глимтом. Матчі відбудуться 21 жовтня.

Зоря - Рома - 0:3
Голи: ... - Ель Шаараві, 7, Смоллінг, 66, Абрахам, 68.

Зоря: Мацапура - Фаворов (Снурніцин, 90+2), Імереков, Цвек, Хомченовський - Булеца (Крістіан, 69), Назарин, Кочергін - Кабан (Луньов, 83), Громов (Овусу, 90+2), Аллах'яр (Шахаб, 69).

Рома: Патрісіу - Ібаньєс, Кумбула, Смоллінг, Калафьорі - Дарбо (Діавара, 70), Крістанте - Перес (Дзаньоло, 62), Пеллегріні (Вільяр, 77), Ель Шаараві (Майораль, 78) - Шомуродов (Абрахам, 62).

Попередження: ... - Кумбула (81), Патрісіу (83).