Моуріньйо: Різниця в рівні Роми і Зорі невелика

iSport.ua,  1 жовтня 2021, 08:56
0
245

Португальський фахівець зазначив, що швидкий гол додав команді впевненості.

У матчі другого туру групового етапу Ліги конференцій Рома на виїзді обіграла Зорю з рахунком 3:0.

Головний тренер римського клубу Жозе Моуріньйо підбив підсумки переможного для своєї команди поєдинку.

"Різниця в рівні Зорі і Роми невелика. Рахунок 1:0 тримався близько години, команди грали відкрито. У зорі не було дійсного великих моментів, але команда йшла вперед і атакувала.

Мені довелося зробити деякі зміни в грі. Для того, щоб оборонятися так, як це робила Зоря, необхідно мати в команді фізично сильних футболістів.

Швидкий гол додав нам впевненості, але в першому таймі ми не виграли матч, а Шомуродов не реалізував свій момент. Грали відкрито, і в другому таймі нам було необхідно додати, тому що я не хотів, щоб рахунок залишався 1:0.

Я не вважаю, що ми погано грали в першому таймі. Але коли у тебе на лавці є Дзаньоло, Абрахам і Мхітарян, ти можеш змінити гру. Нам потрібно було атакувати за рахунку 1:0, щоб не дозволити Зорі зрівняти рахунок", - сказав Моуріньйо на післяматчевій прес-конференції.