Бурда вперше вийшов на поле після річної перерви

iSport.ua,  3 жовтня 2021, 07:43
0
473
Микита Бурда вийшов на поле після тривалої перерви

Захисник київського "Динамо" не грав з липня 2020 року через серйозну травму. У суботу він вийшов на заміну в другому таймі.

У суботу, 2 жовтня, відбувся матч чемпіонату України U19 між київським Динамо і донецьким Шахтарем.

Незважаючи на поразку "біло-синіх" з рахунком 0:2, для киян все-таки є і хороші новини. Участь у поєдинку взяв захисник Динамо Микита Бурда. 26-річний захисник вийшов на заміну в другому таймі замість Дячука.

Це був перший виступ Микити після більш ніж річної перерви. Востаннє він брав участь в офіційних матчах у липні 2020 року, після чого в серпні отримав травму в товариському матчі проти Колоса.

Лікарі діагностували у Бурди розрив ахіллового сухожилля. Йому зробили операцію в Мюнхені (Німеччина), після чого футболіст довгий час проходив процес реабілітації і відновлення.

Як зазначає прес-служба Динамо, Микита Бурда готовий допомагати команді в найближчих матчах.