Динамо встояло і здобуло нічию в матчі з Шахтарем

iSport.ua,  3 жовтня 2021, 21:22
0
616

Завершився центральний матч всього першого кола в чемпіонаті України.

Напруження багато, небезпеки мало. Саме так можна описати матч 10-го туру чемпіонату України між Динамо і Шахтарем.

Команди спокійно розпочали матч, Шахтар взяв м'яч під свій контроль і таке враження, що намагався розлютити Динамо своїм нескінченним володінням. Але перший небезпечний момент стався саме у Динамо. Де Пена з зони лівого інсайда пробив у ближній кут і потрапив у штангу. Момент дуже схожий на той, що був у Супряги в матчі за Суперкубок.

В майбутньому настільки щільних і небезпечних ударів було менше. І в першому таймі саме Динамо виглядало більш активним. Новачок команди Вітіньо багато старався і бив по воротах. Не завжди у нього виходило пробити щільно, або навіть потрапити по воротах, але він все ж зумів запам'ятатися.

Другий тайм був ще менш насиченим на атаки і удари. Все, що летіло у ворота воротарів, не несло великих складнощів. Але можна зробити один висновок - Шахтар більше хотів виграти в цій зустрічі.

Команда Де Дзербі в останні 10-15 хвилин була кращою командою на футбольному полі. Все, на що сподівалися кияни, це контратаки, але навіть їх "гірники" не давали створювати. Але і у самих "оранжево-чорних" моменти були далеко не найнебезпечніші, а ті, які були дуже перспективними, не завершувалися ударами.

Нічия в очному протистоянні на руку Динамо, оскільки у них все ще є відрив від суперника в три бали.

Динамо - Шахтар 0:0

Динамо: Бущан - Кендзьора (Тимчик, 86), Забарний, Сирота, Караваєв - Сидорчук, Буяльський (Гармаш, 86), Шапаренко - Де Пена, Вітіно (Шкурін, 86), Циганков

Шахтар: П’ятов - Додо, Кривцов, Марлон, Матвієнко - Майкон, Степаненко (Маркос, 65) - Марлос (Тете, 65), Патрік, Соломон (Сікан, 65) - Педріні.

Попередження: Шапаренко - Марлон, Кривцов, Сікан, Тете