У фіналі Ліги Націй УЄФА зіграють Іспанія та Франція

Текст: ,  8 жовтня 2021, 11:06
0
129
Бельгія не змогла втримати перемогу над Францією

Чемпіони світу-2018 змогли в драматичному матчі вирвати перемогу у збірної команди Бельгії 3:2.

Франція стала другим фіналістом Ліги Націй УЄФА. У матчі 1/2 фіналу команда Дешама вирвала перемогу у команди Бельгії 3:2.

Причому після першого тайму ніщо не віщувало поразки для представників Бенілюксу. Підопічні Мартінеса вирушили на перерву з комфортними для себе 2:0. Голи забили Карраско і Лукаку.

Але в другій половині французи проявили справжній чемпіонський характер та перевернули гру на свою користь. Бензема і Мбаппе рахунок зрівняли, а перемогу команді Дешама в Турині приніс Тео Ернандес. Лівий захисник забив красивий м'яч на 90-й хвилині. Зазначимо, Ернандес в цьому матчі вперше зіграв за збірну разом з братом Люкою.

Нагадаємо, фінал Ліги Націй відбудеться 10 жовтня. У ньому французам буде протистояти команда Іспанії. В той же день у поєдинку за третє місце зіграють Бельгія та Італія.

Бельгія - Франція 2:3

Голи: Карраско, 37, Лукаку, 41 - Бензема, 62, Мбаппе, 70 (пен.), Т. Ернандес, 90 + 1

Бельгія: Куртуа - Альдервейрельд, Денайєр, Вертонген - Кастань (Батшуайї, 90 + 2), Вітсель, Тілеманс (Ванаку, 70), Карраско - де Брюйне, Лукаку, Е. Азар (Троссард, 74).

Франція: Льоріс - Кунде, Варан, Л. Ернандес - Павар (Дюбуа, 90 + 2), Погба, Рабіо (Тчуамені, 75), Т. Ернандес - Грізманн - Бензема (Верету, 90 + 7), Мбаппе.