Текст: ,  11 жовтня 2021, 09:18
0
253
Іспанці не змогли утримати Мбаппе у фіналі Ліги Націй

У фінальному матчі турніру в Мілані французи обіграли збірну команду Іспанії 2:1 завдяки голам Бензема і Мбаппе.

Збірна Франції - тріумфатор Ліги Націй. У фіналі турніру чемпіони світу обіграли команду Іспанії 2:1.

Перший тайм закінчився без голів. А вже на 64-й хвилині "червона фурія" відкрила рахунок зусиллями Мікеля Оярсабаля, який реалізував передачу Серхіо Бускетса.

Втім, вже через дві хвилини рахунок став рівним, після точного удару Каріма Беззема. Асистував футболістові Реала Кіліан Мбаппе. Зазначимо, останній став головним героєм протистояння. На 80-й хвилині форвард ПСЖ, після передачі Тео Ернандеса, вийшов один на один з голкіпером і, перегравши воротаря, приніс французам заповідний титул.

Нагадаємо, це другий розіграш Ліги Націй. Перший виграла Португалія. Також зазначимо, фінальний матч став сотим для Антуана Грізманна в складі збірної Франції.

Іспанія - Франція 1:2

Голи: Оярсабаль, 64 - Бензема, 66, Мбаппе, 80

Іспанія: Симон - Аспілікуета, Емерік Ляпорт, Гарсія, Алонсо - Гаві (Коке, 75), Бускетс, Родрі (Форнальс, 84) - Ф. Торрес (Меріно, 84), Сарабія (Піно, 61), Оярсабаль.

Франція: Льоріс - Кімпембе, Варан (Упамекано, 42), Кунде - Павар (Дюбуа, 79), Погба, Тчуамені, Т. Ернандес - Грізманн (Верету, 90 + 2) - Бензема, Мбаппе.

Попередження: Ляпорт - Погба, Кунде, Мбаппе.