Шахтар з великим рахунком розгромив Зорю

iSport.ua,  16 жовтня 2021, 07:51
0
221
Шахтар з розгромним рахунком виграв матч

У п'ятницю, 15 жовтня, у рамках 11 туру УПЛ "Шахтар" на НСК "Олімпійському" зустрічався із "Зорею". Матч завершився перемогою "кротів" з рахунком 6:1.

Уже на 11-й хвилині Шахтар почав свою гольову феєрію завдяки забитому м'ячу Вітао, а вже до перерви рахунок на табло був 3:0.

На другий тайм гравці Зорі вийшли з настроєм відігратися, проте на голі Гладкого на 63-й хвилині запал луганської команди зник. Бронзовий призер минулого чемпіонату пропустив ще три голи, на чому і пролунав фінальний свисток.

Після 11 турів Шахтар іде на другому місці з 26-ма очками, а Зоря перебуває на четвертому рядку, набравши 20 балів.

Шахтар - Зоря 6:1

Голи: Фернандо (11, 36), Педріньйо (28), Тете (71), Сікан (80), Тете (90 + 2) - Гладкий (63).

Шахтар: Трубін - Матвієнко (Вітао, 76), Марлон (Ісмаїлі, 46), Бондар, Додо - Майкон, М.Антоніо, Марлос, А.Патрік (Сікан, 76), Педріньйо (Тете, 64) - Фернандо (Мудрик, 46).

Зоря: Мацапура - Снурніцин, Вернидуб (Імереков, 20), Цвек, Казаков - Назарина (Фаворов, 46), Булеца (Луньов, 84), Громов (Овусу, 72) - Гладкий, Аллахяр, Шахаб (Крістіан, 72) .

Попередження: Казаков (13).