iSport.ua,  16 жовтня 2021, 18:51
0
291

Кияни здобули вольову перемогу.

Сьогодні, 16 жовтня, в рамках 11-го туру УПЛ Львів приймало Динамо. Матч завершився перемогою гостей з рахунком 4:1.

Господарі змогли першими відкрити рахунок з пенальті, проте вже до перерви діючі чемпіони змогли відігратися і навіть вийти вперед.

У другому таймі Динамо забило ще два м'ячі, чим і довело рахунок до фінального - 4:1.

Після 11-ти турів Львів йде на 13-му місці з 6-ма очками, а Динамо займає першу строчку, набравши 29 балів.

Львів - Динамо 1:4

Голи: Чірьяк (36, пенальті), Буяльський (38), Циганков (45 + 1), Гармаш (58), Гармаш (84).

Львів: Костик - Лека, Якимець, Брикнер - Чірьяк (Сорокін, 80), Політило (Шина, 46; Крушинський, 76), Ернест, Грисьо (Ременяк, 61), Зозуля - Довгий, Нич (Альваро, 46).

Динамо: Бущан - Миколенко (Караваєв, 46), Сирота (Шабанов, 74), Кендзьора, Тимчик - Шепелев, Андрієвський, Де Піна (Вітіну, 46), Циганков (Вербич, 74), Буяльський - Супряга.

Попередження: Брикнер (82) - Миколенко (35), Де Піна (42), Вітіньо (87).