Барселона здобула перемогу над Валенсією

0
251
"Барселона" на своєму полі перемогла "Валенсію"

Каталонці не зазнали проблем у матчі проти "кажанів".

Барселона здолала Валенсію (3:1) в матчі дев'ятого туру чемпіонату Іспанії. Поєдинок пройшов у Барселоні на стадіоні Камп Ноу і завершився з рахунком 3:1.

Команди обмінялися швидкими голами вже на початку зустрічі. На забитий м'яч від Хосе Гайя каталонці відповіли взяттям воріт у виконанні Фаті.

На 40-й хвилині матчу арбітр Хесус Хіль Мансано призначив пенальті у ворота Валенсії. Одинадцятиметровий удар впевнено реалізував Мемфіс Депай.

Крапку в грі поставив Філіпе Коутіньйо, який забив у кінцівці зустрічі.

У цій грі за Барселону дебютував аргентинець Серхіо Агуеро - він вийшов на поле на 87-й хвилині.

У середу, 20 жовтня, Барселона на своєму полі зустрінеться з київським Динамо в рамках групового етапу Ліги чемпіонів.

Барселона - Валенсія 3:1

Голи: Фаті, 13, Депай (пен.), 41, Коутіньйо, 85 - Гайя, 5.

Барселона: Тер Штеген - Роберто, (Мінгеса, 71) Піке, Гарсія, Альба - Бускетс, Де Йонг, Гаві (Ніко, 71) - Депай, Фаті (Коутіньйо, 59), Дест (Агуеро, 86).

Валенсія: Сіллессен - Фульке (Муса, 74), Пауліста, Діакабі, Гайя - Солер, Гільямон, Васс, Дуро (Андре, 60) - Гедеш (Черишев, 74), Гомес (Вальєхо, 88).

Попередження: Гаві - Гайя, Фульке, Гомес.