0
65
"Ворскла" мінімально переграла "Олександрію"

Команда Юрія Максимова піднялася на третє місце в турнірній таблиці УПЛ.

Полтавська Ворскла на виїзді здобула перемогу над Олександрією в поєдинку 11-го туру чемпіонату України.

Зустріч, що пройшла на стадіоні Ніка, завершилася з рахунком 2:1 на користь гостей.

Полтавчани вийшли вперед на 14-й хвилині завдяки точному удару Ранхеля. Через п'ять хвилин хавбек господарів Кирило Ковалець пошкодив коліно, невдало приземлившись на газон. Гравець Олександрії покинув поле на ношах на 23-й хвилині. Замість нього вийшов Сергій Рибалка.

У кінці першого тайму Ранхель подвоїв перевагу Ворскли. Олександрія відіграла один м'яч на 53-й хвилині, проте на більше господарів не вистачило.

Підопічні Юрія Максимова набрали 24 очки і піднялися на третю сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Олександрія займає шосте місце (18 балів).

Олександрія - Ворскла 1:2

Голи: Калюжний, 53 - Ранхель, 13, 39

Олександрія: Білик - Мірошниченко, Бабогло, Дубра, Цуріков - Дришлюк, Калюжний, Ковалець (Рибалка, 23), Одарюк (Кожушко, 46), Кірюханцев (Гринь, 86) - Спінеллі (Устименко, 46).

Ворскла: Різник - Тамм, Яворський (Кушніренко, 56), Пердута - Челядін, Тілль (Коджові, 90 + 3), Скляр, Кане - Пешич (Кравчук, 70), Ранхель, Степанюк.

Попередження: Кожушко, Мірошниченко, Дубра, Бабогло - Ранхель, Тілль.

Вилучення: Кожушко.