140
"Вест Хем" (у вишневій формі) переміг "Евертон"

Автором єдиного гола в матчі став Анджело Огбонна.

Вест Хем здобув перемогу над Евертоном у матчі восьмого туру чемпіонату Англії.

Зустріч, що пройшла в Ліверпулі, завершилася з рахунком 1:0 на користь "молотобійців".

Єдиний м'яч на 74-й хвилині забив Анджело Огбонна. Він вразив ворота після подачі з кутового.

Український півзахисник Вест Хема Андрій Ярмоленко вийшов на поле на 90+3 хвилині, результативними діями не відзначився.

Команда Девіда Мойєса займає шосте місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши 14 очок. "Іриски" розташовуються на сьомому рядку (14 балів).

Евертон - Вест Хем 0:1

Гол: Огбонна, 74.

Евертон: Пікфорд - Коулман, Годфрі, Кін, Дінь - Таунсенд, Дукуре, Аллан, Івобі (Гордон 79) - Грей - Рондон.

Вест Хем: Фабіанські - Крессвелл, Огбонна, Зума, Джонсон - Соучек (Доусон 79), Райс - Форнальс, Бенрахма (Лансіні 87), Боуен (Ярмоленко 90+4) - Антоніо.

Попередження: Антоніо, 9, Форнальс, 31.