Аталанта з Малиновським здобула впевнену перемогу над Емполі

iSport.ua,  17 жовтня 2021, 23:34
0
207
Аталанта забила у матчі чотири голи

"Аталанта" на виїзді впевнено обіграла "Емполі" (4:1) в матчі восьмого туру чемпіонату Італії.

Бергамаски відкрили рахунок на 11-й хвилині завдяки точному удару Йосипа Ілічича. На 24-й хвилині досвідчений словенець оформив дубль.

У середині першого тайму Емполі відіграв один м'яч зусиллями Федеріко Ді Франческо.

На 49-й хвилині захисник господарів Маттіа Віті зрізав м'яч у свої ворота. А остаточний рахунок у матчі був встановлений на 89-й хвилині - голом відзначився Дуван Сапата.

Український півзахисник бергамасків Руслан Малиновський почав матч у запасі і з'явився на полі в середині другого тайму. Результативними діями він не відзначився.

Аталанта набрала 14 очок і займає шосте місце в таблиці Серії А. Емполі розташовується на 12-й позиції (дев'ять балів).

Емполі - Аталанта 1:4

Голи: Ді Франческо, 29 - Ілічич, 11, 26, Віті, 49 (автогол), Сапата, 89.

Емполі: Вікаріо, Стоянович, С. Романьйолі (Тонеллі, 42), Віті, Маркіцца (Парізі, 81), Хаас (Бандінеллі, 46), Штулац, Журковські (Кутроне, 61), Хендерсон, Ді Франческо (Байрам, 62), Пінамонті.

Аталанта: Муссо, Толой (Фройлер, 39), Деміраль, Паломіно, Дзаппакоста (Пеццелла, 90), Де Роон, Копмейнерс (Ловато, 68), Меле, Пашалич, Ілічич (Малиновський, 68), Мюріель (Сапата, 46).

Попередження: Маркіцца, Штулац, Бандінеллі - Фройлер, Паломіно.

На 67-й хвилині Ілічич не реалізував пенальті.