Динамо зазнало мінімальної поразки від Барселони на Камп Ноу

iSport.ua,  20 жовтня 2021, 21:37
0
319

Каталонці набрали перші очки в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів.

У матчі третього туру групового етапу Ліги чемпіонів київське Динамо зіграло на виїзді проти каталонської Барселони.

Господарі поля досить впевнено розпочали зустріч, взявши м'яч під свій контроль і практично не дозволяючи підопічним Луческу залишати свою половину поля. І вже на 2-й хвилині каталонці створили небезпечний момент - Альба з лівого флангу навісив на Деста, але той головою пробив повз.

Динамо минимально уступило Барселоне на Камп Ноу
Динамо мінімально поступилося Барселоні на Камп Ноу / Джерело: Getty Images

"Синьо-гранатові" часто атакували лівим флангом, але безуспішно. Кияни рідко проривалися до воріт тер Штегена, але все ж на 12-й хвилині Циганкову вдалося це зробити і пробити, але Піке заблокував удар.

Через кілька хвилин могли забити господарі - Депай зі штрафного навісив у воротарський, де головою замкнув Люк де Йонг, але не влучив. Через мить Люк знову небезпечно пробив під поперечину, але Бущан потягнув.

Каталонці продовжували пресингувати, і в підсумку це призвело до голу. На 36-й хвилині Миколенко втратив свою позицію зліва в обороні, і саме туди увірвався Піке після діагонального навісу від Альби з лівого флангу. Жерар у дотик переправив м'яч у сітку - 1:0.

Під кінець першого тайму Барселона могла подвоїти перевагу - кияни обрізалися в центрі поля, дозволивши суперникам піти в атаку. Депай мав багато вільного простору і варіантів, але вирішив грати сам, і, в результаті, лише заробив кутовий.

На другий тайм Куман вирішив випустити Ансуї Фаті і Філіпа Коутіньйо, що відразу ж зробило атаку каталонців більш насиченою. Фаті вельми швидко створив собі момент, пресингуючи Бущана, але все-таки не зумів вразити ворота.

А через пару хвилин голкіпер "біло-синіх" погано обробив м'яч і подарував його Депаю - вінгер пробив, але повз ворота. Барселона довгий час не дозволяла киянам іти в атаку, і Мірча Луческу вирішив замінити Супрягу і Де Пену на Гармаша і Вітіньйо відповідно.

Вихід свіжих футболістів відразу ж оживив киян, і вони стали набагато частіше атакувати, проте результату ці прориви не принесли. Останні 15 хвилин каталонці зменшили темп, економлячи сили перед майбутнім Ель Класико й утримуючи мінімальну перевагу.

Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Барселони. Таким чином, каталонці набрали свої перші очки в нинішньому розіграші турніру, і тепер посідають третє місце в групі Е, а Динамо з одним балом знаходиться на останній сходинці.

У наступному турі "біло-сині" знову зіграють із Барселоною, але вже в Києві на НСК Олімпійський. Поєдинок відбудеться у вівторок, 2 листопада, о 22:00 за київським часом.

Барселона - Динамо Київ - 1:0
Голи: Піке, 36.

Барселона: тер Штеген - Мінгеса (Коутіньйо, 46), Піке, Лангле, Альба - Гаві (Роберто, 69), Бускетс, Ф. де Йонг - Дест, Л. де Йонг (Фаті, 46), Депай (Агуеро, 75) .

Динамо: Бущан - Кендзьора (Тимчик, 78), Забарний, Сирота, Миколенко - Сидорчук, Шапаренко - Циганков (Караваєв, 85), Буяльський (Рамірес, 85), Де Пена (Вітіньйо, 61) - Супряга (Гармаш, 61).

Попередження: Ф. де Йонг (90).